FreeSat MEDIUM

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Televizní Centrum

omlouvamse to maly nezletila cerka

• , zakoupeno v Televizní Centrum

• Potřeba znovu aktivovat kartu při 12-ti denní pause.

Plusové-Možnost použití dalších karet-kopií-současně s příjmem i záznam na dalším kanále /dvoutunerový přijímač/.
    Mínusové -nutnost opakované aktivace karty při relativně krátké době jejího nevyužívání.

• bez závad,spokojenost

kvalita,spokojenost

Produkt nemá žádné parametry.

Karta freeSAT start Vám umožní sledovat více než 72 kanálů programového balíčku freeSAT medium digitální satelitní televize freeSAT po dobu jednoho měsíce.

Tato karta je zabalená do bílé obálky pouze s informačním popisem:

Před otevřením obálky si, prosím, pozorně přečtěte tyto informace:

• Přiložená smart karta slouží pro přístup ke službě freeSAT poskytované společností UPC DTH S.a` r.l.
  • Službu freeSAT je nutné aktivovat prostřednictvím webového formuláře, případně telefonicky přes naše zákaznické centrum nebo vyplněním přiloženého formuláře, který zašlete na naši poštovní adresu.
  • Doporučujeme vám, abyste se před otevřením obálky informovali u svého prodejce o kompatibilitě svého set-top boxu (případně CI+ modulu) se systémem podmíněného přístupu Irdeto (přiložená smart karta je typu Irdeto ICE). Seznam vybraných set-top boxů kompatibilních se systémem podmíněného přístupu Irdeto naleznete na naší webové stránce. V případě jakýchkoli problémů se, prosím, obraťte na svého prodejce, servis nebo výrobce.
  • Informujte se u svého prodejce také na:
  • technické podmínky příjmu služby freeSAT,
  • aktuální seznam televizních kanálů, které je možné přijímat s touto kartou.
  • Služba freeSAT je poskytována prostřednictvím družic Thor 5 a Thor 6 na pozici 0,8W.

Otevřením obálky vyjadřujete souhlas se Všeobecnými podmínkami poskytování služby freeSAT season a freeSAT start, jejichž aktuální znění naleznete na webové stránce cz.freesattv.tv.

Aktivaci karty můžete provést po registraci buď na stránce cz.freesattv.tv/aktivace , nebo telefonicky, popřípadě odesláním vyplněného formuláře poštou.

• apsolutně žádná domluva když odcházíte zbytečné penále za vrácení karty mám 3 společnost a tato je nejhorší

• vše - úroveň společnosti velice nízká - šmejdi

Už nikdy Freesat

10 let jsem byl u Skylinku, z počáteční sumy 1 400 se to zvyšovalo skoro každý rok ana ten letošní to dělá už přes 3400 peněz a navíc neustálé mění frekvencí. Tak jsem podlehl tel. nabídkám asi krásné a po hlasu příjemné slečny, která mi zlákala na cenu 149,– za měsíc při zhruba stejné skladbě programů.
    Týden před ukončením karty Skylinku mi technik Satu přesměroval parabolu naladil programy a po půlhodince odcházel se slovy, kdyby něco nešlo, tak mi zavolejte. Po hodině, kdy jsem si přeházel programy do oblíbených jsem chtěl večet začít natáčet nějaký program ale chtělo to po mne PIN. Vyzkoušel jsem vše možné i nemožné, 8× volal technikovi na parabolu (nezvěstný) na technickou podporu SAtu a tam mi dávali různé rady , aby mi jako pomohli. Nakonec jsem na doporučení nějakého jejich Freje zakoupil nový reciever GO SAT ale výsledek stejný. Tak jsem pohrozil výpovědí a najednou jsem se dozvěděl, že kdo má vlastní reciever a nepronajme si od Satu ten jejich za 100,– na měsíc je mu záměrně blokován. To je ale sprosťárna na úrovni šmejdů Nejen, že tuto okolnost nikomu při lákání neřeknou, ale i měsíční poplatek tedy není 149,– ale 249,– min- na 2 roky. Jakmile mi odpojili po mé výpovědi, tak technik Skylinku, nasměroval parabolu zpět a vše ihned chodilo bez problémů. Freesat pak mi následně volal, zadal adresu, kam mám poslat tu jejich kartu (poštovné za své a ještě i pojištění na 700,– Kč) ale k mému překvapení budou po mne vyžadovat 1400,– Kč za 10dní provozu, neprovozu Satu. Když jsem se bránil, že to nebylo funkční, když mi nešlo nahrávání, tak je to nezajímalo, odvolávali se na všeob. podmínky (které jsem od technika vůbec nedostal) a podle jejich telefonických hovorů prý nikdo neudělal chybu. Když vyčíslím telefony za 300 kč při vyřizování stížností, 2400 za nový reciever, 1400 za 10 provoz, tak mi ten přechod přišel hodně draho Jsem důchodce, který váží každou korunu, chtěl něco ušetřit a nakonec se nechal takto napálit. Navíc jsem měl naprosto zkaženého Silvestra a dny kolem. Proto rada - to co chodí - neměňte. Tady už nemůžete věřit nikomu. Kdyby zde byl právní stát, tak se budu bránit, takto šmejdi napálili dalšího a tak si dávejte na tuto společnost pozor a držte od nich distanc.

• nejhorší jednaní se zakaznikem ktere sem kdy zažíl

• Snad jen rychlá instalace.
    • Částečný archiv.
    • Programová skladba,
    • Vypadávání obrazu
    • Ovládání setoboxu DO
    • Nefunkční programy i když jsou v placeném balíčku nebo
    • jsou časově redukovány.

Přešel jsem od jiného operátora a udělal jsem chybu. Měl jsem více hledat a číst recenze jiných poskytovatelů. I když .... Zkrátka Skylink už nikdy!!

• Rychlý přechod od jiného operátora
    • Více sportovních programů
    • zatím nic

• Po 8 letech využívání FreeSatu nevidím žádné PRO!!!
    • Málo HD programů
    • Síla signálu chabá, +/- 40%
    • Nad Rumunskem přeletí hejno špačků a koukáte do zdi...
    • Po oznámení odchodu následovalo přemlouvání a výhodné nabídky
    • Jednání operátora ubohé, až urážející.

Vůbec se jim neupisovat, popř. přejít ke konkurenci, to můžu doporučit. SKYLINK je zlatej!!!

• Maso asi stejnej problém jako více lidí tady čekám už 10dni na karty porad se nic neděje včera jsem tam volal vymlouval se na to že to zapoměli poslat měl mi volat zpátky a říct mi co se děje a do kdy přidou nikdo se neozval! Nedoporučuji. Apsolutne nezájem že strany prodávajícího!

• Na začátku Vám mažou med okolo pusy.
    • Velmi špatná komunikace. Za všechno chtějí zaplatit. Při ukončení smlouvy arogantní chování. Nelze ukončit smlouvu bez pokut a placení. Satelitní přijímače na vlastní náklady zaslat zpět. Bez potvrzení. Přitom mají smluvní techniky na montáže kteří Vám přijímač dovezou. Nikdo s Vámi nekomunikuje. Nelze jen tak odstoupit od smlouvy. Za vše velmi vysoké pokuty a poplatky. Velmi pozorně si přečtěte smluvní podmínky.

Nikomu nedoporučuji!!!! Jen firma která z Vás tahá peníze když už od nich nechcete služby.

• funguje
    • neustále mění frekvence, díky tomu musím neustále ladit nové stanice,tím pádem to rozhodí celý naistalovaný seznam
    • nesmyslné poplatky za pozdní úhradu, ikdyž je způsobena tím, že freesat nebyl schopný posílat faktury včas
    • -reklamační formulář jim absolutně nefunguje-
    • neprofesionální přístup ze strany zaměstanců, kteří nemájí prozákaznický přístup

služby nedporučuji.
    Navyšování stávající smlouvy,
    neschopnost domluvit se zaměstanci ani po 3 reklamaci
    neochota ze strany freesat.
    nesmyslné poplatky

• vůbec nic
    • Takové společnosti by mělo být zakázáno vůbec podnikat

Kladné hodnocení tady píšou zaměstnanci od Freesatu jinak si to nedovedu vůbec vysvětlit to kladné hodnocení