T-Mobile TV Start

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v e-satelity

Na chatě, když měsíc nejsme, musí se reaktivovat

• , zakoupeno v Digiboss

• funguje

OK

• , zakoupeno v Televizní Centrum

• Bez servisního poplatku
    • Všechno je nutné řešit přes telefonního operátora
    • Není žádná zákaznícká samoobsluha
    • Při telefonním rozhovoru je nutné mít u sebe veškeré papíry a znát TV číslo

Tuto kartu mohu všem doporučit.
    Samozřejmě že se jedná o virtuálního operátora Skylink, ale u virtuálních telefonních operátorů také neřešíme, jestli je to O2, T-Mobile nebo Vodafone.
    Jako slabinu považuji nutnost řešit veškeré požadavky přes telefonního operátora, jelikož mi přijde, že operátoři zatím s kartama moc zkušeností nemají.
    Bohužel ovšem T-Mobile nemá žádnou zákaznickou samoobsluhu a myslím si, že ani v dohledné době tuto samoobsluhu neplánuje.
    Pokud T-Mobile bude držet sliby a nezavede servisní poplatky, tak si myslím, že je to velmi dobrá alternativa Skylinku.

Produkt nemá žádné parametry.

Samotná TV karta je určena pro uživatele, kteří již mají satelitní přijímač s nainstalovanou anténou a rádi by využili programové nabídky T-Mobile Televize.

TV karta ve variantě Start nabízí základní nabídku českých, slovenských i cizojazyčných programů včetně dvou českých kanálů v HD kvalitě.

Uživatelé mohou kdykoliv kartu aktivovat pro příjem dalších placených TV kanálů.

• příznivá cena
    • ovládání jako u konkurence
    • chybí radio stanice
    • konkurence má lepší popis u filmu, jména herců a to mi tu dost chybí

T mobile jsem zvolil kvůli solidní celkové ceně s internetem, nemusel jsem se doprošovat žádné slevy. O proti konkurenci nevidím žádná rádia, stačil by Beat pro mě a evropa pro ženu...., Leo tv bych za ty rádia rozhodně vyměnil, protože na něj nekoukáme.Při přehrávání nahrávky se někdy objeví černá obrazovka a celé zařízení se musí vypnout.
    chybí perfektní popis filmu, herci a tak.nejsem maniak ale někdy se rád na film podívám podle toho kdo tam hraje a názvy mi nic neříkají. Děj ok, ten tam je ale herci ne. T-mobile by měl na tomto zapracovat. Myslím to vážně !!!
    Jinak služba šlape dobře.

• Podvod
    • Podvod

Také jsem naletěl a koupil kartu T-Mobile a chtěl mít základní tv příjem napořád..Dnes si nadávám do de..ilů jak jsem moch takto naletět. Skylik jsi vzal službu zpět a zpolpatnil. Co na tom že jsem koupil kartu od T-Mobil s podmínkama bez servisního a jinýho měsíčního poplatku,Skylink nastoupil a mám cálovat nebo mi to vypnou.. Jak je to možné v ČR.. ??????? Do..rdele

• už asi nic!!!
    • SERVISNÍ POPLATEK 935,-/ROK

Tak už je to tu... Skylink po půl roce co si vzal svoji službu zpět od T-mobile který karty prodával se základní nabídkou kanálů navždy zdarma chce i po těchto lidech servisní poplatek. Servisní poplatek, který neustále rok co rok zvedá a to nyní už na neuvěřitelných 935,-/rok. Začínali na 360,-/rok a určitě s navyšováním poplatku přestávat nebudou... Skylink začal rozesílat zákazníkům karet dopisy ve kterých říká začni platit, jinak můžeš smlouvu bez závazků písemně vypovědět... Jako by člověk měl na výběr, nebo jinou možnost sledování programů zdarma které si kupoval v ceně karty... Proč nenapíšou rovnou, jestli nezaplatíš, tak ti to prostě odpojíme a nase. si... nic zadarmo od nás nedostaneš!
    Jednoduchý a prostý vydírání... Mám platit za zákaznický servis který jsem nikdy nepotřeboval a potřebovat nebudu? Rozhodně nehodlám platit, tuhle boudu už jsem jednou od tenkrát ještě CS Linku zažil a znovu naletěl u T-mobile. Už nikdy víc nechci doma zloděje ze SKYLINK... Až mi to odpojí tak kartu holt vyhodím a opět si zanadávám jak jsem blbej že sem přišel o peníze a jak je možný že tohle může u nás někomu projít už podruhé beztrestně... Skylink si jen natáhnul původní naštvaný zákazníky i další nový kterým slibil opět programy zdarma přes společnost T-mobile. Jednoduše je oblafnul a vytáhl z lidí další nemalé peníze za karty které měly být navždy zdarma... Zahraniční Skylink, který si myslí, že český lidi jsou jen tupý ovce, který je potřeba oškubat a oni si to nechaj dokola líbit... Jsem zvědav kdy se zas objeví nabídka od jakékoliv společnosti na sat karty se základní nabídkou zdarma, aby zas nalákali zákazníky který pak oškubou! A co vy, budete jim platit nebo končíte? Já mám kartu necelé 2 roky a končím... NAŽDY!

• ma byt poskytovan prijem zakladnich ceskych programu zdarma
    • nedodrzeni smluvnich podminek, zavadeni servisnich poplatku, zaplatila jsem za kartu 2000 plus adapter skylinku 1000 tedy servisni poplatek na 5let, ted chteji za rok 660

podvod ktery resi uz i ctu!! hlavne aby neco vyresil a potrestal skylink za klamani zakaznika, do necoho investujete s tim ze to mate mit naporad, priblbly programy ktere jsou dostupne vsude pres antenu tady s nima chteji obchodovatu, celostatni ostuda

• Funguje normálně.
    • Opět ukázkový legální podvod Skylinku ve spolupráci s T-mobile na lidi.

Karta funguje,zvolil jsem kdysi kvůli tomu,že jsem z principu nechtěl podpořit nekalé praktiky svévolného měnění smluv Skylinku,bohužel toto je příklad ještě větší nekalosti.

• , zakoupeno v e-satelity

Na chatě, když měsíc nejsme, musí se reaktivovat

• T-mobil jsou zloději a lháři. V zákonné lhůtě zrušíš paušál a nechceš dále využívat toto číslo. Svévolně ti dají jiný paušál a i když nevoláš, nechceš jej, dále ti účtují peníze a dolují a vymlouvají se a stále jen plať a plať. Pozor na rušení čísel - musíte si je řádně ohlídat zloděje.

Jsou to lichváři POZOR

• Bez poplatku
    • Cena byla i 1280Kč,což je bezkonkureční..
    • Převzetí Skylinkom

Kartu už nelze nikde koupit.Zatím není pravda jak tady uvádi JAN ze po letech se neco platí.Kartu mám přes 3,možna 4roky a zatím jsem nic neplatil.Čili,bylo by lepší než tady neco psát a zvádět ostatní,si zjistit jak to je!
    Pod T-Mobilem nesmyselný přechody na balíčky,apod.
    Zatím jsem max. spokojen,základ,což mi stačí je zatím zdarma..Popravdě,k čemu víc,když vše jen dokolečka opakují,reprízují,apod?A za to ještě platit?
    Když i tohle spolpatni,přejdu na DVB-T,nejsem ochoten platit nikomu žádny servisní poplatky,apod,když to bylo prodávano jak i stantartní karty Skylinku do "nekonečna základ zdarma"..

• Není to T-Mobile ale Skylink, hrozná lichva. Skoro nikde nenajdete oficiální zprávu.

Od 1.12.2014 přešla tato služba od T-Mobile na Skylink a 3.12. nám přestaly fungovat veškeré české stanice. Teď u popisu každého českého kanálu, až na jeden slovenský, který jako jediný funguje, svítí značka zpoplatnění. Když jsem volala na Skylink, řekli mi, že chyba je určitě v přijímači, asi těžko, když nám fungují veškeré německé programy. Takže doživotní garance odebírání českých standardních programů opět nefunguje. Před časem jsme od Skylink odešli kvůli poplatků a jejich nekalým praktikám, teď jsme zpět, kde jsme byli. Naprosto nedoporučuji koupi.

• funguje 2 roky
    • funguje bez poplatku jen 2 roky

Je to stejné, jako jiné karty