Nejnovější recenze ze sekce Satelitní karty

Přidáno: 17. února 2024

Přidáno: 7. července 2023

Zakoupeno v TonerPartner

• karta funguje, jak má
  • žádná

protože ty šmejdy od sky linku Kaon za tok a půl již 4.závada, po aktualizaci SW již nejde zapnout, řešeno vždy výměnou a nutností registrací nové karty, zakoupen jiný přijímač ready, na kartu a ne integrovanou, takže v případě závady služby zůstanou na kartě nejste odříznuti od zaplacených služeb , stačí vsunout do modulu ,příznivá cena

Ověřený zákazník Comfor.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. května 2023

Zakoupeno v Comfor.cz

Vše funguje jak má.

Přidáno: 13. dubna 2023

• Nic jiného na trhu není, protože veškerou konkurenci SKYLIK skoupil a převedkl pod jednu značku, Neustále zdražují polatky a služby jsou stále horší.

Nic jiného na trhu není, protože veškerou konkurenci SKYLIK skoupil a převedkl pod jednu značku, Neustále zdražují poplatky a služby jsou stále horší. Když jsme před lety kartu kupovali ca cenu cca 2000 Kč, bylo u ní uvedeno, že základní nabídka bude navždy zdarma. Pak zavedli tzv. servisní polatek 30 Kč, který s každoročně navyšuje a dnes se blíží částce 200 Kč za měsíc.

Včera nám doma celý den nešly veškeré placené programy přijímané přes satelit. Viděli jsme místo nich jen červený pruh s hlášením, že máme kontaktovat poskytovatele služby, že karta nemá oprávnění. V zákaznické zóně na www.skylink.cz karta žádný problém nevykazovala, vše O.K. Opakovaně jsem kontaktoval poskytovatele SKYLINK přes jejich zákaznickou zónu. Telefonicky to nešlo – operátor nedostupný. Přes kontaktní formulář – bez reakce… Večer se to samo od sebe rozběhlo, a již to jde. Celý den jsme ovšem byli bez televize kromě volně dostupných programů jako ČT24 apod… Dnes se mi ozvala technická podpora SKYLINK jako reakce na mé včerejší dotazy na nefunkčnost služeb. Jejich zpráva byla bez omluvy, bez vysvětlení, proč včera celý den nešly placené programy. Poslali mi předtištěnou obecnou zprávu, kterou zřejmě posílá nějaký automat, ve kterém mne informovali, že se pokud i nejdou placené programy, mám se obrátit na jejich smluvní servisní středisko v mém okresu a mám počítat s úhradou za výjezd technika a za opravu. O tom, že takový výjezd by byl zbytečný, když porucha je jednoznačně na straně poskytovatele, což ostatně bylo napsané i v tom chybovém hlášení na obrazovce, je diskuze zbytečná. Nakonec mi poskytli radu, že když mi nehrají programy přes satelit, mám si ty programy pustit na internetu… A to bylo všechno, co mi poradili….

Přidáno: 14. února 2023

Zakoupeno v olmi.tv

• že jde karta vůbec koupit
Skylink MULTI HD 1 rok

Skylink MULTI HD 1 rok

Přidáno: 5. dubna 2022

• slušná nabídka programů
  • nabídka programů se v průběhu roku mění
  • slevy a výhody se omezují a cena již je vysoká
  • informace k cenám na zákaznické lince jsou nepravdivé

Přidáno: 11. června 2021

• OKRADLI MĚ
  • VYZKOUŠEJTE ZDARMA.NEVĚŘTE!!
  • ZRUŠIL JSEM NĚKOLIKRÁT PŘE TERMÍNEM.
  • STEJNĚ VLEZLI NA ÚČET ODCIZILI 199 KČ.
  • BOJÍM SE DALŠÍHO MĚSÍCE.POZOR,POZOR.

S NIMA UŽ NIKDY NIC.NENÍ OBRANA!!!!SLOVO KRÁDEŽ BY SE MI MOHLO VYMSTÍT.JE TO NA VÁS.

VOYO 3 měs.

VOYO 3 měs.

Tuareg. Tuareg.

Přidáno: 20. ledna 2021

• Nefunkčnost

Zkusil jsem na měsíc Voyo.cz a Voyo.sk. Voyo.sk nejde v Čechách, ale platbu za paušál Vám iniciativně strhnou a to i opakovaně bez možnosti vrácení. Celkem nefér! Už nikdy, radši knihu.

FreeSat MEDIUM

FreeSat MEDIUM

Přidáno: 8. ledna 2021

(naposledy upraveno 11. ledna 2021)

• apsolutně žádná domluva když odcházíte zbytečné penále za vrácení karty mám 3 společnost a tato je nejhorší

AntikSAT

AntikSAT

Ověřený zákazník atoselektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2021

Zakoupeno v atoselektro.cz

• Karta funguje ve většině sat primačů. Kanály skupiny Discovery. Rozumná cena předplatného.

Přidáno: 21. listopadu 2020

• Skylink karta v LG Tv problém s kompatibilitou s od SKYLINK doporučovaným IRDETO modulem v některých TV, zvláště LG ,někdy Samsung (máma+ moje Samsung 6 generace 22tis.).=
  • SKYLINK podpora callcentra hrůza :
  • 1) nezájem řešit chybu s Výrobcem modulu IRDETO -prý jen poskytují službu TV. Zato firmy se SAT technikou např. Anténa CZ nabízí zdarma update Firmware přístroje pro modul IRDETO místo, aby to udělala skylink podpora na svých stránkách = callcentrum SKYLINK nehodlá nic vylepšovat ani umístit SW na své stránky.
  • 2 SKYLINK Live TV co mohou až 4 rodinní příslušníci sledovat kdekoli po evropě na tabletu,Ntb, PC. = ani tady v ČR neumožnuje SKYLINK přepínat mezi dabovanou a originální verzí v angličtině. Do AJ to jen u zařízení, resp. TV která je přímo připojena na Satelit nikoli IPTV. - skylink odmítá vylepšit službu a umožnit ostatním rodinným účastníkům připojeným po internetu sledovat v AJ.
  • 3) internetová Live TV nefunguje na všech TV přístrojích např. lacinějších zakoupených pro děti např. u fy TV-TCL viz https://www.skylink.cz/ke-stazeni - sezam TV se službou skylink - velmi omezený rozsah modelů TV n kterých skylink běží.
  • 4) Callcentrum vám doporučí koupit za ca 2.000 Tesla ....... krabičku nebo CA modul pro každý TV přístroj připojený po netu . Pokud by nefungovalo karta v primárním TV s přímým SAT přístrojem doporučí vám zakoupit novou kartu SKALINK která stojí ca 800kč. Náhradní kartu nezasílají i když starou máte třeba 7 let.= Vždy chtěj jen platit, ale nenabízejí spolehlivé řešení. Přidom dle Anténářů např OMKO může být, resp je problém s Firmware TV a kompatibiitou karty SKYLINK. U Skylinku tahají peníze ale nehodlají vylepšovat služby. Rady si máte sehnat u výrobce Modulu nebo TV toť jejich odpovědi jako poskytovatele pořadů.

FreeSAT

FreeSAT

Deny Dee Deny Dee

Přidáno: 4. října 2020

• Absolutně nedoporučuji, Freesat jsem ukoncila kolem roku 2015 roce 2019 mi došel dopis že jsem neodeslala zařízení společně s kartou. Zařízení jsem odeslala, doložila jsem doklad od PPL služby že si jej převzali, nakonec mi napsali že teda zařízení našli ale že chybí karta, kterou jsem nikdy nevyndávala a vím na 100%, že karta byla uvnitř. Nedá se to nijak dokazat,už jen to, že mi skoro po 5tiletech došel od nich dopis. Mám starch že by si po 5ti letech vzpomnělí,že jim najednou chybí karta od meho přijmače. Přeci to vybalují hned a ne až po5ti letech. Domluvit se s nimi nedá a předali to už nejaké jejich společnosti a platím 3800,- Zloději

Přidáno: 12. června 2020

• Nevyzaduje dedikovane Internetove pripojeni
  • Vsechno ostatni

Skylink = puvodni skylink, cs link, freesat.cz

Přidáno: 12. června 2020

• Nepotrebujete dedikovane pripojeni k Internetu
  • Vsechno ostatni

Kdo zna minulost sluzeb Skylink, take vi, jak se spolecnost v minulosti zachovala. V dnesni dobe obrovske konkurence v oblasti distribuce medii se jedna o projekt, ktery se stejne z principu prenosu signalu satelitem odsouzen k pomale smrti. A pozor na slucovani, Skylink=puvodni Skylink, cs link, freesat.cz
Radeji zvazte libovolne iptv nebo jinou streamovaci sluzbu (je jich asi tak mraky)

Ověřený zákazník atoselektro.cz Martin

Přidáno: 2. května 2020

Funguje dle očekávání.

Přidáno: 30. března 2020

• POZOR !!!.

I přes řádné placení zablokovali signál a zkoušeli se vydírat staré důchodce a to i v době nouzového stavu.
Můžu doporučit obyčejný talíř anténu je lepší než celý satelit.
Jsou již nehorázně drazí 125kč měsíčně .

Redlight Elite Fusion 12, 12 měs.

Redlight Elite Fusion 12, 12 měs.

Přidáno: 29. ledna 2020

Zakoupeno v olmi.tv

Nemam Este žádný produkt tak nevím co mám hodnotit

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2019