VOYO 3 měs.

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Neomezený přístup k široké nabídce oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů na dobu 3 měsíců.

1zákazník doporučuje produkt
    3zákazníci nedoporučují produkt

• Nefunkčnost

Zkusil jsem na měsíc Voyo.cz a Voyo.sk. Voyo.sk nejde v Čechách, ale platbu za paušál Vám iniciativně strhnou a to i opakovaně bez možnosti vrácení. Celkem nefér! Už nikdy, radši knihu.

• -emailova komunikace

Doplnuji svuj predchozi obsahlejsi komentar -> po napsani emailu pres kontaktni formular mi bylo do druheho dne odpovezeno (zamitave). Na tento email jsem reagoval a vysvetlil jeste jednou vzniklou situaci a projevil sve zklamani (mozna az rozhorceni [nicmene slusnou, faktickou a nevulgarni formou]). Na tento dalsi email bylo odpovezeno opet hned druhy den, a voyo mi nabidlo kompromisni reseni (automaticky mi byla strzena platba na dalsi tri mesice), a bylo mi navrzeno vraceni penez za 2mesice s tim, ze ten "jiz rozjety" nechame jiz zaplaceny a sluzby mohu vyuzivat jeste mesic. Tomuhle rikam ukazkove a velmi pozitivni kompromisni reseni vznikle situace.

Musim tedy poupravit predchozi recenzi a doplnit, ze emailova komunikace je perfektni (co se tyce rychlosti odpovedi) a nakonec (byt pod mirnym natlakem) jsme nasli reseni, se kterym jsem plne spokojen. Tedy klobouk dolu...

Nicmene zbytek meho sdeleni plati dale... Automaticke strhavani plateb mi prijde porad "nefer", problemy s prehravanim a "kvalita" titulu na VOYO neni taky nikterak zazracna. Prislo mi ale fer, doplnit predchozi recenzi s "pozitivnim" resenim me vznikle situace.

• nic me nenapada
      • -videa se neskutecne dlouho nacitaji
      • -nektere videa se ani nenactou
      • -filmy se pri shlednuti sem tam zaseknou (za jeden film cca 2-3zaseky kdy musite refreshnout stranku a znovu nacist film
      • -vubec NEJHORSI je system placeni - zaplatil jsem si sluzbu na 3mesice ovsem po ukonceni tohoto obdobi se mi automaticky z uctu strhli penize na dalsi tri mesice (bez jedineho upozorneni, vyzadani, povoleni,akceptace)... Bohuzel VOYO na tohle ma udajne pravo a nepomohla mi ani banka aby platbu "stornovala".... Hold nejak se vydelavat musi

VOYO nikdy vice... Velmi nekvalitni sluzby za 500kc za tri mesice? Za tu cenu to opravdu nestoji!!!!! Videoteka je extremne pomala a jeste s problemy pri prehravani (zasekavani). Navic seznam titutulu ktere VOYO nabizi je opravdu velmi velka slabota. Defakto nejsou k dispozici zadne "Ackove" aktualni (moderni) filmy. Kinove "trhaky" jde spocit na prstech jedne ruky a pak Vas ceka obrovske mnozstiv naprosto Beckovych filmu a jeste velke mnozstvi "ceskych" nezajimavych titulu. Pokud byste naaaahodou chteli zabrousit do kategorie "Nightlife" a podivat se na nejaky jemne eroticky film - tak si rovnou nechte zajit chut. Z teto kategorie jsem se pokusil otevrit cca 15titulu a ani jeden se nenacetl (jelikoz internet funguje dobre (200Mbit od UPC, bez latenci, bez lostpacketu, ocekavam ze problem je na strane VOYO..

SUMA SUMARUM mi nejvice vadi strhnuti platby (bez upozorneni, validace atd. Tuto situaci jeste budu resit! Navic jsem byl extremne zklamany na za to co jsem za 500kc dostal...Naprosto nezajimave tituly velmi sporadicky v HD kvalite, dlouho se nacitajici, sekajici se a nekdy ani nejdou prehrat... To je opravdu vidoteka jak ma byt.