Skylink Irdeto HD neomezená

ok

• , zakoupeno v Eltasat.cz

krátce jsem spokojen

• , zakoupeno v Kenex s.r.o

• výborná cena,rozdíl mezi kamenou prodejnou min.400kč !!!!

Ocenění

Produkt roku 2018 - Top v kategorii

Karta Skylink Standard HD IR. Nová karta Skylink funkční v přijímačích s pdporou systému IRDETO např. Topfield SBI 2050 Po registraci 2 měsíce balíčku MULTI a HD PLUS zdarma. Karta Skylink Standard HD IR náleží do kategorie IPTV, SAT, Set-top-box - Satelitní technika.

• Nic jiného na trhu není, protože veškerou konkurenci SKYLIK skoupil a převedkl pod jednu značku, Neustále zdražují polatky a služby jsou stále horší.

Nic jiného na trhu není, protože veškerou konkurenci SKYLIK skoupil a převedkl pod jednu značku, Neustále zdražují poplatky a služby jsou stále horší. Když jsme před lety kartu kupovali ca cenu cca 2000 Kč, bylo u ní uvedeno, že základní nabídka bude navždy zdarma. Pak zavedli tzv. servisní polatek 30 Kč, který s každoročně navyšuje a dnes se blíží částce 200 Kč za měsíc.

Včera nám doma celý den nešly veškeré placené programy přijímané přes satelit. Viděli jsme místo nich jen červený pruh s hlášením, že máme kontaktovat poskytovatele služby, že karta nemá oprávnění. V zákaznické zóně na www.skylink.cz karta žádný problém nevykazovala, vše O.K. Opakovaně jsem kontaktoval poskytovatele SKYLINK přes jejich zákaznickou zónu. Telefonicky to nešlo – operátor nedostupný. Přes kontaktní formulář – bez reakce… Večer se to samo od sebe rozběhlo, a již to jde. Celý den jsme ovšem byli bez televize kromě volně dostupných programů jako ČT24 apod… Dnes se mi ozvala technická podpora SKYLINK jako reakce na mé včerejší dotazy na nefunkčnost služeb. Jejich zpráva byla bez omluvy, bez vysvětlení, proč včera celý den nešly placené programy. Poslali mi předtištěnou obecnou zprávu, kterou zřejmě posílá nějaký automat, ve kterém mne informovali, že se pokud i nejdou placené programy, mám se obrátit na jejich smluvní servisní středisko v mém okresu a mám počítat s úhradou za výjezd technika a za opravu. O tom, že takový výjezd by byl zbytečný, když porucha je jednoznačně na straně poskytovatele, což ostatně bylo napsané i v tom chybovém hlášení na obrazovce, je diskuze zbytečná. Nakonec mi poskytli radu, že když mi nehrají programy přes satelit, mám si ty programy pustit na internetu… A to bylo všechno, co mi poradili….

• OKRADLI MĚ
    • VYZKOUŠEJTE ZDARMA.NEVĚŘTE!!
    • ZRUŠIL JSEM NĚKOLIKRÁT PŘE TERMÍNEM.
    • STEJNĚ VLEZLI NA ÚČET ODCIZILI 199 KČ.
    • BOJÍM SE DALŠÍHO MĚSÍCE.POZOR,POZOR.

S NIMA UŽ NIKDY NIC.NENÍ OBRANA!!!!SLOVO KRÁDEŽ BY SE MI MOHLO VYMSTÍT.JE TO NA VÁS.

• Nepotrebujete dedikovane pripojeni k Internetu
    • Vsechno ostatni

Kdo zna minulost sluzeb Skylink, take vi, jak se spolecnost v minulosti zachovala. V dnesni dobe obrovske konkurence v oblasti distribuce medii se jedna o projekt, ktery se stejne z principu prenosu signalu satelitem odsouzen k pomale smrti. A pozor na slucovani, Skylink=puvodni Skylink, cs link, freesat.cz
    Radeji zvazte libovolne iptv nebo jinou streamovaci sluzbu (je jich asi tak mraky)

• POZOR !!!.

I přes řádné placení zablokovali signál a zkoušeli se vydírat staré důchodce a to i v době nouzového stavu.
    Můžu doporučit obyčejný talíř anténu je lepší než celý satelit.
    Jsou již nehorázně drazí 125kč měsíčně .

• TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2018, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů...

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• Kdyz neni jina moznost
    • To je uz dlouho zname, ze nabizeli "dozivotne" bez poplatku.
    • Pak to zmenili, musela se koupit dalsi karta .
    • A tak satelit vysel na kolem 7 tisic...
    • Aby toho nebylo malo, meni casto kodovani a pak je nutno koupit novy pristroj i kartu.
    • Uz se pripravuje dalsi zmena, kde bude nutne zakoupit novy pristroj i kartu a jestli se to oplati, je zatim ve hvezdach

Skylink od zacatku podvadi, nedodrzuje sve domluvy a pak zavedl poplatky, ktere prilis casto zvysuje, ale sluzby nezlepsuje

• , zakoupeno v TV - ANTÉNY . CZ

ok

• Hodně

Proč? Proto!!! když jsem začínal, slibovali hory , doly a pak. Neustálé výměny karet a pak nás prodali Skylinku. Od té doby jen zdražují a my platíme jak mourovatí. Za obyč programy, ser. poplatek už skoro 1000kč. Balíčky drahé a navíc tak vymyšlené, že byste si museli koupit aspon dva. Přitom platíme poplatek za TV. Takže vlastně platíme dvakrát!!! Stálé poruchy, prskání,že to rve uši. Lituji, že jsem do toho šel.

• Nic!
    • 55 Kč je pouze přes SIPO, jinak je ještě dražší! Od doby kdy to převzala údajně knížata z Lichnštejnska, jsou jejich služby a baličky již několikrát zdraženy. Po vyčerpání mnou předplacených služeb s nimi končím!

Nedoporučuji Skylink, protože neustále zdražují.

Servisní poplatek už 55 Kč měsíčně končím s nimy.