Nejnovější recenze ze sekce Satelitní karty

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• ok, programy, kvalita

Helene Heimann Helene Heimann

Přidáno: 10. listopadu 2017

• mám již druhého poskytovatele a teďjsem s Flix maximálně spokojena super obraz super program. nabídka a super cena

doporučuji všem využít rychlá instalace perfektní servis a jednoduchá komunikace s info linkou

Svetislav Djurevski Svetislav Djurevski

• Špičkový obraz
  • Programový výběr
  • Výbava i instalace zdarma

Doporučuji mají férové jednání, rychlá montáž,spokojená celá rodina

Annn Kovaříkova Annn Kovaříkova

Přidáno: 10. listopadu 2017

• Kvalitní signál. Bohatý výběr programů. Celá rodina jsme nadmíru spokojena!

Mcsola Mcsola

Přidáno: 29. října 2017

• Maso asi stejnej problém jako více lidí tady čekám už 10dni na karty porad se nic neděje včera jsem tam volal vymlouval se na to že to zapoměli poslat měl mi volat zpátky a říct mi co se děje a do kdy přidou nikdo se neozval! Nedoporučuji. Apsolutne nezájem že strany prodávajícího!

Michal Michal

Přidáno: 25. října 2017

• Na začátku Vám mažou med okolo pusy.
  • Velmi špatná komunikace. Za všechno chtějí zaplatit. Při ukončení smlouvy arogantní chování. Nelze ukončit smlouvu bez pokut a placení. Satelitní přijímače na vlastní náklady zaslat zpět. Bez potvrzení. Přitom mají smluvní techniky na montáže kteří Vám přijímač dovezou. Nikdo s Vámi nekomunikuje. Nelze jen tak odstoupit od smlouvy. Za vše velmi vysoké pokuty a poplatky. Velmi pozorně si přečtěte smluvní podmínky.

Nikomu nedoporučuji!!!! Jen firma která z Vás tahá peníze když už od nich nechcete služby.

Anonym Anonym

Zakoupeno v Omko Digital

Přenositelnost karty

Satisfaction Television 10

Satisfaction Television 10

Ověřený zákazník olmi.tv R.A.

Přidáno: 26. září 2017

Zakoupeno v olmi.tv

Karta funguje ihned po vložení do modulu Smit 5.0 viacess
asi 8 kodovaných programů.

Hakrová Libuše Hakrová Libuše

Přidáno: 5. září 2017

• bylo
  • je to rušené a to dost pravideně. Argument, že potřebujeme větší parabolu, není řešení

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. srpna 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• chtěl jsem satelitní kartu a dostal satelitní kartu

Skylink Irdeto HD neomezená

Skylink Irdeto HD neomezená

Ověřený zákazník TV - ANTÉNY . CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. srpna 2017

Zakoupeno v TV - ANTÉNY . CZ

ok

Pavel Trávníček Pavel Trávníček

Přidáno: 16. srpna 2017

• Za málo peněz dobrá programová nabídka.
  • Dobrý signál, drobné rušení jen za extrémně špatného počasí.
  • Všechny programy v češtině.
  • Žádné otravné maďarské reklamy.
  • Zatím nic.

Po předchozí špatné zkušenosti s freesatem jsem teď maximálně spokojený, žádné zdražování ani vypínání programů.

Standa Standa

Přidáno: 22. července 2017

• Snad není nic výhodného
  • Stačí mrak a celý slavný Skylink je v prd..!

Přecházím na pozemák.

Paloma Paloma

Přidáno: 11. července 2017

• funguje
  • neustále mění frekvence, díky tomu musím neustále ladit nové stanice,tím pádem to rozhodí celý naistalovaný seznam
  • nesmyslné poplatky za pozdní úhradu, ikdyž je způsobena tím, že freesat nebyl schopný posílat faktury včas
  • reklamační formulář jim absolutně nefunguje-
  • neprofesionální přístup ze strany zaměstanců, kteří nemájí prozákaznický přístup

služby nedporučuji.
Navyšování stávající smlouvy,
neschopnost domluvit se zaměstanci ani po 3 reklamaci
neochota ze strany freesat.
nesmyslné poplatky

Josef Chose Josef Chose

Přidáno: 11. června 2017

• Fungovalo do jednostranné změny smlouvy ze strany poskytovatele, který za dost vysoké poplatky v řádu tisíců prodával karty se "smlouvou" na doživotí základní CZ nabídku zdarma a pak mi prostě zrušil kartu - nefunkční a odmítli ji odkoupit zpět! ČOI s tímto podvodem odmítla cokoliv dělat. Této firmě již nikdy nebudu důvěřovat. Nabrali od lidí miliony a jak jsou nenažraní, chtějí další!
  • Závratný poplatek za kartu a ejhle po cca roce změna podmínek a smlouvy, chtějí další poplatky... Lumpárna!

Nebrat, je tu plno jiných poskytovatelů, ktěří nabízeli a nabízejí karty pro příjem od 1,-Kč na rozdíl od těchto a služby jsou srovnatelné. Mě tato firma připravila za karty a zařízení svým přístupem a zrušením karet o téměř 20 tisíc a v tomto sátě jim to beztrestně prošlo!

Pavel Nováček Pavel Nováček

Přidáno: 2. června 2017

• katastrofa! s technikem není domluva, snazi se namluvit nesmysly, 4x presunutý termín a nakonec nezvedal telefon a ani nezavolal zpět.Zlaty Free sat!!! , zákaznická linka bud nezvedá nebo obsazeno,

a shrnutí? vyhnout se jim obloukem, podnikání snad na koleni nebo nevim, přístup už od začátku fakt děsný. Rozhodně nedoporucuji nikomu.

Skylink Irdeto neomezená

Skylink Irdeto neomezená

znechucená znechucená

Přidáno: 2. června 2017

• možnost mít nějaký program navíc
  • absolutně věčně nehrající služby,nehraje skoro nic ani co má ČT-čka apod....,ale zdražuje se...a jako za co?

opravdu neskutečná banda neschopných lidí, plnit vůbec nějaké služby,kasírovat to uměj,ale postarat se aby to lidem aji hrálo,na to zapomeňte.Kdo jim vůbec svěřil nějakou licenci,dyť mrkněte na ty recenze,po mnoha letech musím říct no opravdu to je hnus.

UPC DIRECT RODINA

UPC DIRECT RODINA

kozoroh kozoroh

Přidáno: 26. dubna 2017

• po
  • vše

byla jsem klientem 15 roků a teď, když se stěhuji, kde nemá UPC pokrytí,tak chtějí penalizaci a přitom jsem platila 470,Kč/měsíc

Vážená paní
(číslo smlouvy:

reaguji na Vaši reklamaci ze dne 21. 4. 2017.

Mrzí mě vzniklá situace. Stěhování mimo dostupnost není krok ze strany naší společnosti, my jsme i nadále schopni na Praha služby poskytovat. Pokud tedy ukončíte smlouvu dříve, než k 11. 8. 2017, doúčtujeme Vám věrnostní slevu ve výši 200 Kč za každý využitý měsíc od 11. 8. 2016.

Jestliže nemůžete smlouvu přepsat na jiné klienta na Vaší adrese, tak je možné smlouvu přepsat na jinou adresu, kde má naše společnost dostupné služby. V případě zájmu nás kontaktujte.

Lituji, že pro Vás nemám příznivější zprávy, přesto věřím, že se mi podařilo vše vysvětlit.

S přátelským pozdravem

Lucie Pochmanová
Tým reklamací

www.upc.cz

UPC Česká republika, s. r. o.
P. O. Box 53
130 11 Praha 3 - Žižkov

T +42 02 41 00 51 00
F +42 02 41 00 51 05

Ověřený zákazník e-satelity Michal

Přidáno: 10. března 2017

Zakoupeno v e-satelity

• Za kartu platbu beru.
  • Za nesmyslný registrační poplatek ne.