Nejnovější recenze ze sekce Satelitní karty

Přidáno: 5. září 2017

• bylo
  • je to rušené a to dost pravideně. Argument, že potřebujeme větší parabolu, není řešení

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. srpna 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• chtěl jsem satelitní kartu a dostal satelitní kartu

Skylink Irdeto HD neomezená

Skylink Irdeto HD neomezená

Ověřený zákazník TV - ANTÉNY . CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. srpna 2017

Zakoupeno v TV - ANTÉNY . CZ

ok

Přidáno: 16. srpna 2017

• Za málo peněz dobrá programová nabídka.
  • Dobrý signál, drobné rušení jen za extrémně špatného počasí.
  • Všechny programy v češtině.
  • Žádné otravné maďarské reklamy.
  • Zatím nic.

Po předchozí špatné zkušenosti s freesatem jsem teď maximálně spokojený, žádné zdražování ani vypínání programů.

Přidáno: 22. července 2017

• Snad není nic výhodného
  • Stačí mrak a celý slavný Skylink je v prd..!

Přecházím na pozemák.

Přidáno: 11. července 2017

• funguje
  • neustále mění frekvence, díky tomu musím neustále ladit nové stanice,tím pádem to rozhodí celý naistalovaný seznam
  • nesmyslné poplatky za pozdní úhradu, ikdyž je způsobena tím, že freesat nebyl schopný posílat faktury včas
  • reklamační formulář jim absolutně nefunguje-
  • neprofesionální přístup ze strany zaměstanců, kteří nemájí prozákaznický přístup

služby nedporučuji.
Navyšování stávající smlouvy,
neschopnost domluvit se zaměstanci ani po 3 reklamaci
neochota ze strany freesat.
nesmyslné poplatky

Josef Chose Josef Chose

Přidáno: 11. června 2017

• Fungovalo do jednostranné změny smlouvy ze strany poskytovatele, který za dost vysoké poplatky v řádu tisíců prodával karty se "smlouvou" na doživotí základní CZ nabídku zdarma a pak mi prostě zrušil kartu - nefunkční a odmítli ji odkoupit zpět! ČOI s tímto podvodem odmítla cokoliv dělat. Této firmě již nikdy nebudu důvěřovat. Nabrali od lidí miliony a jak jsou nenažraní, chtějí další!
  • Závratný poplatek za kartu a ejhle po cca roce změna podmínek a smlouvy, chtějí další poplatky... Lumpárna!

Nebrat, je tu plno jiných poskytovatelů, ktěří nabízeli a nabízejí karty pro příjem od 1,-Kč na rozdíl od těchto a služby jsou srovnatelné. Mě tato firma připravila za karty a zařízení svým přístupem a zrušením karet o téměř 20 tisíc a v tomto sátě jim to beztrestně prošlo!

Přidáno: 2. června 2017

• katastrofa! s technikem není domluva, snazi se namluvit nesmysly, 4x presunutý termín a nakonec nezvedal telefon a ani nezavolal zpět.Zlaty Free sat!!! , zákaznická linka bud nezvedá nebo obsazeno,

a shrnutí? vyhnout se jim obloukem, podnikání snad na koleni nebo nevim, přístup už od začátku fakt děsný. Rozhodně nedoporucuji nikomu.

Skylink Irdeto neomezená

Skylink Irdeto neomezená

Přidáno: 2. června 2017

• možnost mít nějaký program navíc
  • absolutně věčně nehrající služby,nehraje skoro nic ani co má ČT-čka apod....,ale zdražuje se...a jako za co?

opravdu neskutečná banda neschopných lidí, plnit vůbec nějaké služby,kasírovat to uměj,ale postarat se aby to lidem aji hrálo,na to zapomeňte.Kdo jim vůbec svěřil nějakou licenci,dyť mrkněte na ty recenze,po mnoha letech musím říct no opravdu to je hnus.

UPC DIRECT RODINA

UPC DIRECT RODINA

Přidáno: 26. dubna 2017

• po
  • vše

byla jsem klientem 15 roků a teď, když se stěhuji, kde nemá UPC pokrytí,tak chtějí penalizaci a přitom jsem platila 470,Kč/měsíc

Vážená paní
(číslo smlouvy:

reaguji na Vaši reklamaci ze dne 21. 4. 2017.

Mrzí mě vzniklá situace. Stěhování mimo dostupnost není krok ze strany naší společnosti, my jsme i nadále schopni na Praha služby poskytovat. Pokud tedy ukončíte smlouvu dříve, než k 11. 8. 2017, doúčtujeme Vám věrnostní slevu ve výši 200 Kč za každý využitý měsíc od 11. 8. 2016.

Jestliže nemůžete smlouvu přepsat na jiné klienta na Vaší adrese, tak je možné smlouvu přepsat na jinou adresu, kde má naše společnost dostupné služby. V případě zájmu nás kontaktujte.

Lituji, že pro Vás nemám příznivější zprávy, přesto věřím, že se mi podařilo vše vysvětlit.

S přátelským pozdravem

Lucie Pochmanová
Tým reklamací

www.upc.cz

UPC Česká republika, s. r. o.
P. O. Box 53
130 11 Praha 3 - Žižkov

T +42 02 41 00 51 00
F +42 02 41 00 51 05

Ověřený zákazník e-satelity Ověřený zákazník

Přidáno: 10. března 2017

Zakoupeno v e-satelity

• Za kartu platbu beru.
  • Za nesmyslný registrační poplatek ne.

Skylink karta Standard HD ICE neomezená

Skylink karta Standard HD ICE neomezená

Přidáno: 5. března 2017

• stále se zvýšující poplatek a snížení počtu stanic (viz slovenské)

skylink mám ještě z dob kdy byla karta za jednorázový poplatek "navždy, bez dalších poplatků"

Přidáno: 8. února 2017

• vůbec nic
  • Takové společnosti by mělo být zakázáno vůbec podnikat

Kladné hodnocení tady píšou zaměstnanci od Freesatu jinak si to nedovedu vůbec vysvětlit to kladné hodnocení

Přidáno: 3. února 2017

• Vůbec nic!
  • Vyhrožují exekucí při smyšleném neplacení,nahrané telefony nejsou schopni dohledat pokud jim dáte výpověď a nutí vás platit i nadále za již neposkytované služby.Normální jednání ŠMEJDŮ,pokud s nima ukončujete smlouvu.

Zdálo se to dostupnější než u SKYLINKU (smeid č.2),ale jen zvedají poplatky.Příští nákup určitě NE.Vřele doporučuji se vyhnout této organizaci a zvolit jiného poskytovatele.

Přidáno: 1. února 2017

• jiné programy než konkurence při upsání na rok levnější balíčky
  • smlouvy
  • katastrofální komunikace
  • nedodají objednanou kartu včas ač slibují
  • pokuty za brzký odchod
  • celkově malý výběr programů
  • výpadky signálu
  • velké problémy při odchodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • v případě dotazů je zákazník spíše na obtíž

jak jsem již vypsal v kolonce proti z mých zkušeností již nikdy více za těchto podmínek a ochoty myslel jsem si že jdu do lepšího to jsem však přišel z bláta přímo pod okap,když zavoláte dříve než vám skončí balíček zdarma a vy chcete dál vybraný balíček sledovat okamžitě vám ho naúčtují i když máte třeba ještě týden na sledování zdarma.Jo když ptáčka lapají pěkně mu zpívají.Takže za mě JIŽ NIKDY VÍCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ověřený zákazník VideoTech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. října 2016

Zakoupeno v VideoTech.cz

• fuguje
  • poplatky, poplatky, poplatky. Skylink už účtuje každou kravinu.

Vědět na kolik mě to nakonec vyjde, nikdy bych Skylink nechtěl.

Skylink karta ICE výměna

Skylink karta ICE výměna

Přidáno: 12. srpna 2016

• Dobrý den chci vědět proč mi soustavně vyskakuje neznámá karta nebo není oprávnění karta byla zaplacená do března koupili jsme i příjímač na hd karta má číslo 42742574280 62573385 už to dělá aspon 3měsíce podle technika je satelit i připojení v pořádku

nejsem spokojená

Ověřený zákazník HITYshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. července 2016

Zakoupeno v HITYshop.cz

• Po aktivaci 14 dní balíček kopletmplet v ceně - pak nutno zaplatit servisní poplatek nebo nějaký balíček.
  • Dříve cena karty větší ale aktivace a digitál zdarma a promo komplet na 2 měsíce

Všechny placené platformy mají svá pro i proti.Jinak doporučuji.

Ověřený zákazník EURONICS Ověřený zákazník

Přidáno: 7. července 2016

Zakoupeno v EURONICS

vse OK

Přidáno: 27. června 2016

• vysoké poplatky
  • nefunkční služby
  • nekvalitní servis

Jsou to zloději, tahají z lidí peníze, každým rokem vymýšlejí něco nového jenom aby z toho vytřískali co nejvíc. A částka, kterou jsem jim zaplatila naprosto neodpovídá poskytnutým službám. Končím s nimi!!!

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25