Nejnovější recenze ze sekce Satelitní karty

Ověřený zákazník Sapro Ověřený zákazník

Přidáno: 13. června 2016

Zakoupeno v Sapro

• funkční

OK

Ověřený zákazník HITYshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. června 2016

Zakoupeno v HITYshop.cz

Jedná se o sat. kartu, karta je funkční,nevím co bych na ní měl hodnotit.

Luboš Dědauštvánlety Luboš Dědauštvánlety

Přidáno: 3. června 2016

• Službu jsem si vybral z důvodu ukončení TV analogového vysílání.
  • Tuto zlodějskou službu využívám již 7 rok.
  • První 2 roky bya služba zadarmo, poté výměna karty,
  • ovšem ne zadarmo! Po uplynutí dalšího roku, přišla složenka k zaplacení služeb, za používání této pochybné společnosti.
  • Toto se opakaovalo i následující roky a já blbec platil.
  • Moje trpělivost ovšem skončila, když přišla další složenka s blalalalala keci, že je potřeba si koupit nový sat. příjmač HD ,
  • jelikož končí vysílání ČT. To byl již vrchol všeho a končím s touto službou.Za ten zlodějský poplatek jsem si objednal DVB-T antény a je vymalováno.:-o)

Zlodějina!!!!!

Přidáno: 13. dubna 2016

• Prdokut byl nabízen za zvýhodněnu nabídku, že jsme dostali technické zázemí kromě tv zadarmo, ale podmínka byla 24 měsíční smlouva. To je ale konec pozitiv.
  • Programy kromě čt24 nefungují po spoustu telefonátech do skylinku bylo jediné řešení přeposlání jakýchsi kódu a nechat to běžet na čt1. Tak jsme za poslední 3 měsíce učinili nejméně 2x a stále to nefunguje. Dnes jsme se rozhodli služby reklamovat, ale to u skylinku jakožto poskytovatele nelze!! Prý, žese máme obrátit na technika. Vrchol všeho byl, že nám položila telefon. Jednání je otřes a řešení žádné. Řešení budeme hledat dále.

Byla chyba si to zřizovat akorát problémy a ztracený čas nad řešením, ale výsledek stále žádný. Skylink jedná protiprávně a není schopen poskytnout služby, za které platím a ani nejsou schopni přijmout reklamaci!

Přidáno: 10. dubna 2016

• Rychlé vyřízení reklamace při výměně vadného přístroje. Ve středu jsem nahlásil v podvečer závadu a v pátek mi kurýr v 9 hod dovezl výměnným systémem přístroj nový.

doporučuji, profesionální a vstřícné jednání.

Přidáno: 10. dubna 2016

• skoro nic
  • V poslední době i přes placení servisního poplatku dnes 70,-žádný servis není!!Přestávají hrát skoro všechny programy,dříve nazvané /zadarmo/Po velkých telefonických(ne zadarmo)urgencích operátorka slavnostně pošle reaktivaci-která může údajně trvat dlouho,taže musím mět program ČT1-samozřejmě,že nejde a čekat a čekat až se televize rozběhne a nebo provést nové kolečko hovorů a tím pádem další placení!!!To ještě nečítám,že mají dlouhý proslov o produktech než jsem propojen s operátorkou!!!!Již jsem zvažoval o ukončení ale jsem v kotlině kde není pozemní stanice možné přijmout,takže nemám jinou možnost a přejít k jinému operátorovi je v dnešní době stejné jako u Skylinku,zase jenom platit!!!!!!!

Řešení zatím žádné!

Zakoupeno v VideoTech.cz

Karty již nelze aktivovat Nedoporučuji

Přidáno: 11. února 2016

• vše

Vypověděla jsem po 7 měsících tuto službu.Výpovědní lhůta běží.Dali měsíc výpovědní lhůtu,ale od ledna mi služba nejde. Takže platím dál i Únor a za to že jsem ukončila nefungující službu zaplatím kompenzaci a kurýra a čast března.Složenku zaplatím, ale je to hnus jak se z lidí tahají peníze.Technická služba je také hrůza.Asistenka vůbec neví co má zákazníkovi poradit natož pomoc.Tuto společnost DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!

Přidáno: 8. února 2016

Zakoupeno v atoselektro.cz

• Vše OK

Přidáno: 12. ledna 2016

• emailova komunikace

Doplnuji svuj predchozi obsahlejsi komentar -> po napsani emailu pres kontaktni formular mi bylo do druheho dne odpovezeno (zamitave). Na tento email jsem reagoval a vysvetlil jeste jednou vzniklou situaci a projevil sve zklamani (mozna az rozhorceni [nicmene slusnou, faktickou a nevulgarni formou]). Na tento dalsi email bylo odpovezeno opet hned druhy den, a voyo mi nabidlo kompromisni reseni (automaticky mi byla strzena platba na dalsi tri mesice), a bylo mi navrzeno vraceni penez za 2mesice s tim, ze ten "jiz rozjety" nechame jiz zaplaceny a sluzby mohu vyuzivat jeste mesic. Tomuhle rikam ukazkove a velmi pozitivni kompromisni reseni vznikle situace.

Musim tedy poupravit predchozi recenzi a doplnit, ze emailova komunikace je perfektni (co se tyce rychlosti odpovedi) a nakonec (byt pod mirnym natlakem) jsme nasli reseni, se kterym jsem plne spokojen. Tedy klobouk dolu...

Nicmene zbytek meho sdeleni plati dale... Automaticke strhavani plateb mi prijde porad "nefer", problemy s prehravanim a "kvalita" titulu na VOYO neni taky nikterak zazracna. Prislo mi ale fer, doplnit predchozi recenzi s "pozitivnim" resenim me vznikle situace.

Přidáno: 10. ledna 2016

• nic me nenapada
  • videa se neskutecne dlouho nacitaji
  • nektere videa se ani nenactou
  • filmy se pri shlednuti sem tam zaseknou (za jeden film cca 2-3zaseky kdy musite refreshnout stranku a znovu nacist film
  • vubec NEJHORSI je system placeni - zaplatil jsem si sluzbu na 3mesice ovsem po ukonceni tohoto obdobi se mi automaticky z uctu strhli penize na dalsi tri mesice (bez jedineho upozorneni, vyzadani, povoleni,akceptace)... Bohuzel VOYO na tohle ma udajne pravo a nepomohla mi ani banka aby platbu "stornovala".... Hold nejak se vydelavat musi

VOYO nikdy vice... Velmi nekvalitni sluzby za 500kc za tri mesice? Za tu cenu to opravdu nestoji!!!!! Videoteka je extremne pomala a jeste s problemy pri prehravani (zasekavani). Navic seznam titutulu ktere VOYO nabizi je opravdu velmi velka slabota. Defakto nejsou k dispozici zadne "Ackove" aktualni (moderni) filmy. Kinove "trhaky" jde spocit na prstech jedne ruky a pak Vas ceka obrovske mnozstiv naprosto Beckovych filmu a jeste velke mnozstvi "ceskych" nezajimavych titulu. Pokud byste naaaahodou chteli zabrousit do kategorie "Nightlife" a podivat se na nejaky jemne eroticky film - tak si rovnou nechte zajit chut. Z teto kategorie jsem se pokusil otevrit cca 15titulu a ani jeden se nenacetl (jelikoz internet funguje dobre (200Mbit od UPC, bez latenci, bez lostpacketu, ocekavam ze problem je na strane VOYO..

SUMA SUMARUM mi nejvice vadi strhnuti platby (bez upozorneni, validace atd. Tuto situaci jeste budu resit! Navic jsem byl extremne zklamany na za to co jsem za 500kc dostal...Naprosto nezajimave tituly velmi sporadicky v HD kvalite, dlouho se nacitajici, sekajici se a nekdy ani nejdou prehrat... To je opravdu vidoteka jak ma byt.

Přidáno: 2. ledna 2016

• Pro ty kteri maji uhlopricku do 81palcu jeste se da.
  • Pro ty kteri maji uhlopricku nad 81 palcu katastrofa coz se neda rict o hd programech ty jsou skvele.

Jiny prijem nez satelitni jsem v te dobe jsem nemel.V hd kvalite perfektni jinak obraz nic moc Az na to ze nejdou seradit programy podle cisel da se.Nedoporucil maji velke tv. Urcite kdo nabyzi vice vetsi kvalitu obrazu nejenom v hd.

Přidáno: 13. prosince 2015

• Na poplatka nemají nárok ,jsou to zloději a věd to.Pokud kim budete olatit tak ta pokuta bude pro nš pakatel a budou vvás okrádat pořád .A chtít budou stále víc mto si pište.í a jen vás využívají-neplatte a obratte se společně na soud.Již jednou prohráli a zaplatili 15000000kč pokuty za podvod

Neplatte zlodějům.

Skylink Irdeto HD neomezená

Skylink Irdeto HD neomezená

Přidáno: 8. prosince 2015

• Hodně

Proč? Proto!!! když jsem začínal, slibovali hory , doly a pak. Neustálé výměny karet a pak nás prodali Skylinku. Od té doby jen zdražují a my platíme jak mourovatí. Za obyč programy, ser. poplatek už skoro 1000kč. Balíčky drahé a navíc tak vymyšlené, že byste si museli koupit aspon dva. Přitom platíme poplatek za TV. Takže vlastně platíme dvakrát!!! Stálé poruchy, prskání,že to rve uši. Lituji, že jsem do toho šel.

Přidáno: 22. listopadu 2015

• v dnešní době už nic nula
  • servisní poplatek 935 Kč

servisní poplatek ? za co . Lidi proberte se, Skylink si účtuje za něco co můžete mít zdarma. Sbohem Skylink karta letěla z okna.

freeSAT season ICE

cena/vykon

UPC DIRECT RODINA

UPC DIRECT RODINA

Přidáno: 25. října 2015

• Jsou to podvodnici a lhari,vcetne tech,co posilaji na montaz,napr.fa Tobiska,Novy bor.

Nikdy vice.

Přidáno: 23. října 2015

• Servisní poplatek
  • Posíláte vaše peníze zlodějským bezcharakterním šmejdům

Ruce pryč od této podvodné společnosti, která zcela ignoruje smluvní podmínky a používá klamavou reklamu. Lituji peněz, které jsem těm šmejdům už nacpal. Nejdřív to byly 2000,- za kartu a aktivaci (satelitní komplet ani nepočítám) s tím, že volně šiřitelné programy budou navždy zdarma. Následně to pokračovalo výměnou karty za nějakou novou, za což si tato drzá firma naúčtovala další stovky korun a to byl teprve začátek. Další následovalo protiprávní zavedení tzv. zlodějského poplatku ve výši tuším 29,-/měsíc a nedávno následovalo zdražení na 55,-/měsíc a to jen při inkasu z účtu a nebo platbou přes SIPO, jinak zaplatíte za rok téměř 1000,-. Jak to bude pokračovat do budoucna netuším a je mi to jedno, zlodějský poplatek jsem po zdražení již odmítl zaplatit a sleduji tedy již jen zahraniční programy a českou rockovou TV REBEL, která jede mimo Skylink. Na kartu Skylink se práší v šuplíku a dnes mi ti pazdráti poslali e-mail, že pokud nezaplatím zlodějský poplatek do 5.4.2016 (což nezaplatím), bude karta deaktivována trvale, což je mi celkem jedno. Zprávy si přečtu na netu, filmy si stahuju taktéž z netu a celý Skylink mi může vylízat řiť! Lidi, pokud už chcete satelit, běžte k jiné firmě. Neplaťte těmhle bezcharakterním zlodějským xindlům u kterých nikdy nevíte, co od nich můžete čekat! Jo a pokud s nima chcete něco řešit, tak se připravte tak na týdenní maratón a komunikaci s lidmi, jejichž iq je sotva dostačující na zvednutí telefonu...

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25